Registrace

Ahoj!

Moc nás těší Tvůj zájem o účast na Hacker Campu (29. srpna až 1. září 2024)! Už asi víš, že akce bude jen tak dobrá, jak si ji společně uděláme. Proto se ptáme na několik věcí.

Prosím, vyplň nám následující formulář. Díky němu Ti i na následujícím Campu budeme držet místo a budeme vědět, že se Ti máme ozvat nebo připomenout, než budeme zvát i ty, kdo loni na Campu nebyli :)

Tvoje Hacker Camp Crew


Byl/a jsi na minulém ročníku, nebo už máš přístup na Slack?
Pojď tudy

Něco o tobě

Lístek

Fakturace

Tahle sekce je důležitá, abychom vám mohli vystavit fakturu za vstupenky.

Prosím, tohle vyplň už teď. Ušetříme si tím společně spoustu času.

Následující informace bude možné doplnit později. Pokud ale už znáš odpovědi, můžeš si je tu připravit - změnit je bude možné :)

Ubytování

Jak a kde budeš spát?

Zapojení

Každý z účastníků je zároveň aktivní tvůrce programu. Ať jsi jednotlivec, nebo se hlásíš za tým, jak náš Hacker Camp můžeš obohatit? Nápady nelimitujeme :) Můžeš přispět přednáškou, workshopem, panelovkou, zorganizovat ranní výběh nebo turnaj ve fotbálku. Přivést můžeš i jakýkoliv doprovodný program – uvítáme vše od pípy, baristy a přípravy kávy až po DJs.

V každé aktivitě respektujeme základní pravidlo: Hacker Camp je z principu nekomerční akce. Svoji vlastní službu nebo produkt můžeš propagovat a nabízet jen pokud to obohatí samotnou akci.

Cesta / doprava

Jak se na camp dopravíš?

Jak se na camp dopravíš? Prosím zajisti si co nejvíc hromadný odvoz. Jsme v přírodě, čím méně aut tím lépe. Nechceme mít z lesa parkoviště. Pokud jedeš autem, prosím nalož ho alespoň 3 lidmi. My i příroda ti děkujeme!